Kapat

Bilgilendirme

Değerli müşterimiz;

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkındaki bilgilendirme metnimize buradan ulaşabilirsiniz

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek amacıyla sitemizde kişisel verilerinizi işlemekteyiz. Kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz ve kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik sahip olduğunuz haklar hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası adresindeki Gizlilik Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda kişisel verilerinizin işlenmesine onay vermiş sayılırsınız.

Teşekkür ederiz.

Hakkımızda

Bilişim sektöründeki faaliyetlerine 2005 yılında başlayan SH, sektörü bilen yapısı, çağın gereklerini yerine getiren teknik ekibi ve yönetimiyle Hosting ve Verimerkezi pazarında Türkiye’de lider konuma gelmiştir.

2009 – 2013 yılları içerisinde yapılandırdığımız Modern Datacenter alt yapıları ile geniş kapsamlı servis sağlayabilir duruma gelen firmamız, hizmetlerimizin altyapı ve geliştirme çalışmaları çözüm odaklı hedefler ile kendi uzman ekibimiz tarafından geliştirilmektedir. 50000+ Web Hosting, 4000+ Cloud Server, 6000+ Fiziksel Sunucu ve 100 Gbit üzeri aktif erişim ile servis verilmektedir. Bu rakipsiz kapasite üzerinde Sunucu kiralama, barındırma, Vmware Cloud Hizmeti, CDN Hizmetleri gibi birçok katma değerli hizmet sağlanmaktadır. SadeceHosting markası, 2013 Mayıs ayı itibariyle müşterilerine SH markası ile hizmet vermeye başlamıştır.

2017 yılı içerisinde yapılan yatırımlar ve çalışmalar ile birlikte ülkemizdeki rakipsiz pozisyonunu pekiştiren SH, yüksek kalite anlayışını kanıtlamış, şirket yapısı ve bünyesine adapte etmiştir. Veri merkezi uzmanlığını, Domain, Hosting, Cloud, SSL vb. online hizmetler ile birleştiren SH, hem Türkiye’deki müşteriler, hem de bu bölgede büyümek isteyen müşterilerimiz için son derece çekici bir fırsat sunmaktadır.