Hakkımızda

Bilişim sektöründeki faaliyetlerine 2005 yılında başlayan SH, sektörü bilen yapısı, çağın gereklerini yerine getiren teknik ekibi ve yönetimiyle Hosting ve Verimerkezi pazarında Türkiye’de lider konuma gelmiştir.

2009 – 2013 yılları içerisinde yapılandırdığımız Modern Datacenter alt yapıları ile geniş kapsamlı servis sağlayabilir duruma gelen firmamız, hizmetlerimizin altyapı ve geliştirme çalışmaları çözüm odaklı hedefler ile kendi uzman ekibimiz tarafından geliştirilmektedir. 50000+ Web Hosting, 4000+ Cloud Server, 6000+ Fiziksel Sunucu ve 100 Gbit üzeri aktif erişim ile servis verilmektedir. Bu rakipsiz kapasite üzerinde Sunucu kiralama, barındırma, Vmware Cloud Hizmeti, CDN Hizmetleri gibi bir çok katmadeğerli hizmet sağlanmaktadır.SH, 2013 Mayıs ayı itibariyle merkezi Londra’da bulunan Avrupa Verimerkezi pazarının lideri TelecityGroup tarafından satın alınarak TelecityGroup bünyesine katılmıştır.

TelecityGroup’un 2016 yılı itibariyle beş kıtada 145+ veri merkezi ile dünyanın rakipsiz ve en büyük veri merkezi EQUINIX tarafından satın alınması ile birlikte ülkemizdeki rakipsiz pozisyonunu pekiştirmiş, EQUINIX’in kalite anlayışı kanıtlanmış ve yenilikçi şirket yapısını bünyesine adapte etmiştir. EQUINIX’in veri merkezi uzmanlığı ve SH’ın müşterilere hizmet sunmadaki lider rolünün birleşmesi hem Türkiye’deki müşteriler, hem de bu bölgede büyümek isteyen müşterilerimiz için son derece çekici bir fırsat sunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.equinix.com adresini ziyaret edebilirsiniz.