Kapat

Bilgilendirme

Değerli müşterimiz;

Equinix IL1 Veri Merkezi işletmesinin satın almasını gerçekleştirdiğimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Alt yapısı en üst düzeyde iyileştirilmiş, global pratikler ile iş yapma deneyimi kazanmış ekibiyle; müşteri odaklılığı, teknik uzmanlığı ve hizmet seviyesinden taviz vermeden devam ediyor olacağız. Hızlıca yeni markamızla faaliyetlerimizi büyütmeye ve size daha iyi hizmet sunmaya yönelik çalışmalara başlayacağız. Ancak şimdilik çalışmalarımız olduğu gibi devam edecek. Mevcut müşteri bakım ekipleri değişmeyecek. Önceliğimiz yüksek seviyede hizmet devamlılığına olan taahhüdümüzü sürdürmek. Bu satın almaya ilişkin daha fazla bilgiyi ve satın alma ile ortaya çıkan fırsatları paylaşmak için sizinle düzenli olarak iletişime geçeceğiz.

Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

PREMIER DC VERİ MERKEZİ A.Ş ADINA Muharrem KAPIKIRAN YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Dear Customer,

We are very pleased to share successful completion of acquisition of Equinix IL1 entity- Equinix Turkey Internet Hizmetleri AS. With high availability data centre and very experienced team of people on global practices of data center operations we will be continuing on customer focus, technical expertise and uncompromising levels of service. We will keep investing and growing our business with our new brand and TM that will be shared with you shortly. Work will start to transition our business, but for now trading relationship and business contacts will remain the same.

Thank you for working with us.

PREMIER DC DATA CENTER Muharrem KAPIKIRAN PRESIDENT

Hakkımızda

Bilişim sektöründeki faaliyetlerine 2005 yılında başlayan SH, sektörü bilen yapısı, çağın gereklerini yerine getiren teknik ekibi ve yönetimiyle Hosting ve Verimerkezi pazarında Türkiye’de lider konuma gelmiştir.

2009 – 2013 yılları içerisinde yapılandırdığımız Modern Datacenter alt yapıları ile geniş kapsamlı servis sağlayabilir duruma gelen firmamız, hizmetlerimizin altyapı ve geliştirme çalışmaları çözüm odaklı hedefler ile kendi uzman ekibimiz tarafından geliştirilmektedir. 50000+ Web Hosting, 4000+ Cloud Server, 6000+ Fiziksel Sunucu ve 100 Gbit üzeri aktif erişim ile servis verilmektedir. Bu rakipsiz kapasite üzerinde Sunucu kiralama, barındırma, Vmware Cloud Hizmeti, CDN Hizmetleri gibi birçok katma değerli hizmet sağlanmaktadır. SadeceHosting markası, 2013 Mayıs ayı itibariyle müşterilerine SH markası ile hizmet vermeye başlamıştır.

2017 yılı içerisinde yapılan yatırımlar ve çalışmalar ile birlikte ülkemizdeki rakipsiz pozisyonunu pekiştiren SH, yüksek kalite anlayışını kanıtlamış, şirket yapısı ve bünyesine adapte etmiştir. Veri merkezi uzmanlığını, Domain, Hosting, Cloud, SSL vb. online hizmetler ile birleştiren SH, hem Türkiye’deki müşteriler, hem de bu bölgede büyümek isteyen müşterilerimiz için son derece çekici bir fırsat sunmaktadır.