Kapat

Bilgilendirme

Değerli müşterimiz;

Equinix IL1 Veri Merkezi işletmesinin satın almasını gerçekleştirdiğimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Alt yapısı en üst düzeyde iyileştirilmiş, global pratikler ile iş yapma deneyimi kazanmış ekibiyle; müşteri odaklılığı, teknik uzmanlığı ve hizmet seviyesinden taviz vermeden devam ediyor olacağız. Hızlıca yeni markamızla faaliyetlerimizi büyütmeye ve size daha iyi hizmet sunmaya yönelik çalışmalara başlayacağız. Ancak şimdilik çalışmalarımız olduğu gibi devam edecek. Mevcut müşteri bakım ekipleri değişmeyecek. Önceliğimiz yüksek seviyede hizmet devamlılığına olan taahhüdümüzü sürdürmek. Bu satın almaya ilişkin daha fazla bilgiyi ve satın alma ile ortaya çıkan fırsatları paylaşmak için sizinle düzenli olarak iletişime geçeceğiz.

Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

PREMIER DC VERİ MERKEZİ A.Ş ADINA Muharrem KAPIKIRAN YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Dear Customer,

We are very pleased to share successful completion of acquisition of Equinix IL1 entity- Equinix Turkey Internet Hizmetleri AS. With high availability data centre and very experienced team of people on global practices of data center operations we will be continuing on customer focus, technical expertise and uncompromising levels of service. We will keep investing and growing our business with our new brand and TM that will be shared with you shortly. Work will start to transition our business, but for now trading relationship and business contacts will remain the same.

Thank you for working with us.

PREMIER DC DATA CENTER Muharrem KAPIKIRAN PRESIDENT

.tr uzantılı alan adları için hangi belgeleri iletmeliyim.

* .tr uzantılı alan adlarının tescili için aşağıdaki evrakları iletmeniz gerekmektedir. com.tr alan adının tahsisi için "Alan Adı Tahsis Formu", "Ticaret Sicil Gazetesi", "İmza Sirküleri", "Faaliyet Belgesi", "Vergi Levhası" iletilmesi gerekmektedir. Alan Adı Tahsis Formu'nda takip numarası alanı boş bırakılmalı, idari sorumlu, ödeme sorumlu, teknik sorumlu alanları hih33-metu olarak doldurulmalıdır. Formu imza sirkülerinde ismi geçen kişi imzalıyor olmalı ve firma kaşeniz belirgin bir şekilde olmalıdır. Marka tescil/başvuru belgesi ile yapılacak tescil işlemlerinde aşağıdaki evrakların iletilmesi gerekmektedir. 1. Alan Adı Tahsis Formu 2. Türk Patent Enstitüsü onaylı Marka Başvuru/Tescil Belgesi 3. Marka başvuru sahibine ait evraklar; - Başvuru sahibi şahıs/şahıslar ise kimlik fotokopisi - Marka Sahibi firma ise; "İmza Sirküleri", "Faaliyet Belgesi", "Ticaret Sicil Gazetesi", "Vergi Levhası" Tescil edilmek istenen alan adı Ticaret Unvanı ya da Marka Adı ile birebir uyuşmalıdır. Faaliyet Belgesi, Oda Sicil Kayıt Sureti, Sicil Tasdiknamesi v.b. evraklar son 1 yıl içerisinde alınmış olmalıdır. Ticaret Sicil Gazetesi son 5 yıl içerisinde alınmış olmalıdır. İlgili belgeleri destek kaydı üzerinden ya da evrak@sh.com.tr mail adresi üzerinden bize ulaştırabilirsiniz. Destek Kaydı üzerinden izin verilen dosya uzantıları .png, .jpg, .gif, .zip, .rar şeklindedir.