Kapat

Bilgilendirme

Değerli müşterimiz;

Equinix IL1 Veri Merkezi işletmesinin satın almasını gerçekleştirdiğimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Alt yapısı en üst düzeyde iyileştirilmiş, global pratikler ile iş yapma deneyimi kazanmış ekibiyle; müşteri odaklılığı, teknik uzmanlığı ve hizmet seviyesinden taviz vermeden devam ediyor olacağız. Hızlıca yeni markamızla faaliyetlerimizi büyütmeye ve size daha iyi hizmet sunmaya yönelik çalışmalara başlayacağız. Ancak şimdilik çalışmalarımız olduğu gibi devam edecek. Mevcut müşteri bakım ekipleri değişmeyecek. Önceliğimiz yüksek seviyede hizmet devamlılığına olan taahhüdümüzü sürdürmek. Bu satın almaya ilişkin daha fazla bilgiyi ve satın alma ile ortaya çıkan fırsatları paylaşmak için sizinle düzenli olarak iletişime geçeceğiz.

Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

PREMIER DC VERİ MERKEZİ A.Ş ADINA Muharrem KAPIKIRAN YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Dear Customer,

We are very pleased to share successful completion of acquisition of Equinix IL1 entity- Equinix Turkey Internet Hizmetleri AS. With high availability data centre and very experienced team of people on global practices of data center operations we will be continuing on customer focus, technical expertise and uncompromising levels of service. We will keep investing and growing our business with our new brand and TM that will be shared with you shortly. Work will start to transition our business, but for now trading relationship and business contacts will remain the same.

Thank you for working with us.

PREMIER DC DATA CENTER Muharrem KAPIKIRAN PRESIDENT

Eu/de/ru uzantılı alan adı uzantıların tescili için hangi koşulları sağlamam gerekir?

.de uzantılı alan adı için; Adresinizin Almanya’da bulunan, onaylanmış bir adres olması gerekmektedir. Bu nedenle bu adres dışında bir kullanıcı .de uzantılı alan adı tescil etmek istediğinde tescil edilmemektedir. Alan adını satın aldıktan sonra whois bilgilerini Almanya'da faaliyet gösteren firmanızın veya ikamet eden yetkili kişinin adresi ile güncelleyerek tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. .eu uzantılı alan adı için; Avrupa Birliği’ne bağlı ülkelerde faaliyet gösteren/yaşayan kişi ya da kurumlarca kullanılabilir. .ru uzantılı alan adı için; Rusya adres bilgisi iletmeniz gerekmektedir.Bu nedenle bu adres dışında bir kullanıcı .ru uzantılı alan adı tescil etmek istediğinde tescil edilmemektedir.Alan adını satın aldıktan sonra whois bilgilerini Rusya'da faaliyet gösteren firmanızın veya ikamet eden yetkili kişinin adresi ile güncelleyerek tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir.