Kapat

Bilgilendirme

Değerli müşterimiz;

Equinix IL1 Veri Merkezi işletmesinin satın almasını gerçekleştirdiğimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Alt yapısı en üst düzeyde iyileştirilmiş, global pratikler ile iş yapma deneyimi kazanmış ekibiyle; müşteri odaklılığı, teknik uzmanlığı ve hizmet seviyesinden taviz vermeden devam ediyor olacağız. Hızlıca yeni markamızla faaliyetlerimizi büyütmeye ve size daha iyi hizmet sunmaya yönelik çalışmalara başlayacağız. Ancak şimdilik çalışmalarımız olduğu gibi devam edecek. Mevcut müşteri bakım ekipleri değişmeyecek. Önceliğimiz yüksek seviyede hizmet devamlılığına olan taahhüdümüzü sürdürmek. Bu satın almaya ilişkin daha fazla bilgiyi ve satın alma ile ortaya çıkan fırsatları paylaşmak için sizinle düzenli olarak iletişime geçeceğiz.

Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

PREMIER DC VERİ MERKEZİ A.Ş ADINA Muharrem KAPIKIRAN YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Dear Customer,

We are very pleased to share successful completion of acquisition of Equinix IL1 entity- Equinix Turkey Internet Hizmetleri AS. With high availability data centre and very experienced team of people on global practices of data center operations we will be continuing on customer focus, technical expertise and uncompromising levels of service. We will keep investing and growing our business with our new brand and TM that will be shared with you shortly. Work will start to transition our business, but for now trading relationship and business contacts will remain the same.

Thank you for working with us.

PREMIER DC DATA CENTER Muharrem KAPIKIRAN PRESIDENT

Alan adımı farklı firmaya aktarmak için hangi adımları izlemeliyim?

-Domain hizmetinizin transfer kilidi durumu kapalı olmalı. Bu işlemi Kontrol Paneliniz üzerinde “Domain” menüsüne tıklayarak ilgili domaininizi seçtikten sonra, "Alan Adını Kilitle" bölümünden transfer kilidi durumunu kapalı olarak değiştirmeniz gerekmektedir. -Transfer kodunuzu almanız gerekmektedir. Bu işlemi Kontrol Paneliniz üzerinde “Domain” menüsüne tıklayarak ilgili domainin "Alan Adı detayları" bölümünden “Yetki Bilgisi / Transfer Kodu” bölümünden transfer kodunuzu talep edebilirsiniz. Transfer kodunuz iletişim bilgilerinizde yer alan mail adresine iletilmektedir. -İletişim bilgilerinizde yer alan mail hesabının erişilebilir olması gerekmektedir. Kontrol Paneliniz üzerinde “Domain” menüsüne tıklayarak ilgili domaininizi seçtikten sonra, "İletişim Bilgilerini Düzenle" bölümünden iletişim bilgilerinizde yer alan mail adresinizin aktif ve ulaşabilir olması gerekmektedir. İletişim bilgileriniz global olarak 6-24 saat içerisinde güncellenmektedir.