Hızlı, hesaplı CDN SH'da

Tüm tarayıcılar tarafından %100 desteklenir

CDN

İçerik Hızlandırma

SadeceCDN dağınık CACHE sunucu yapısısayesinde ziyaretçilerinizin taleplerini alır, sizin sunucunuza talep edilen içeriği 1 defa sorar ve gelen tüm taleplere kendi üzerinden cevap verir. Bu sayede sunucunuza 0 yük yaratırken sıfır yatırım ile %100 hız artışı sağlar.

SadeceCDN, Ufak obje (imaj, js, css, html içerikleri) ve Büyük obje (video, ses) dosyaları için optimize edilmiştir

Statik CDN: CACHE Başarısı

Cdn Cache başarısıweb siteniz üzerindeki statik trafik yükünü %99,9 oranında azaltacaktır. Buna paralel olarak bu içeriklerin ziyaretçilerinize ulaşması noktasında %100 hız kazandıracaktır. SadeceCDN eşsiz Cache özelliği CDN Edge Sunucularıüzerinde saklama ve talebe göre hız denetleme yapmaktadır. Bu sayede ziyaretçileriniz statik içeriğe sorunsuz ve hızlışekilde ulaşır. SadeceCDN: Javascript, CSS, Html, Text içerikleri için sıkıştırma özelliğini size ücretsiz olarak sunmaktadır. Sıkıştırma sistemisitenizdeki statik içeriklerin %95 oranında sıkıştırılarak trafik maliyetlerinizi düşürür ve ziyaretçileriniz sitenize daha hızlı ulaşacaktır.

You can put whatever u want here

YÜKSEK PERFORMANS SH’DE

Türkiye Lokasyonlu SH Sunucuları ile Yüksek Hızlı Siteler, Yüksek Performans...

7/24 Destek

Sunucunuz ile ilgili fiziksel işlem talepleri veya merak ettiğiniz konular için SH 7/24 yanınızdadır. Sistem yönetim konusunda destek ihtiyaçlarınızda Sistem Yönetim Hizmetlerimizden servis satın alabilir, arıza veya özel bir ihtiyaç durumunda anında destek bulabilirsiniz. Sistem Yönetim Hizmeti ücretli bir ek servis olup bu konuda uzman teknik ekibimiz 7/24 sizlerden gelecek taleplere cevap vermektedirler.

Anında Kurulum & Rakipsiz Trafik Kapasitesi !

Dedicated server hizmetlerimiz hazır stok yapımız sayesinde satın alım itibari ile size teslim edilir. Anında kurulum işletim sistemi kurulumu ve network ayarlarınızı otomatik olarak tamamlamanızı sağlar. Buna ek olarak IPKVM desteğimiz bulunmaktadır. Dedicated sunucularınız anlık 1 Gbit Port 300 Mbit Internet Erişim kapasitesine sahiptir, ihtiyaç anında sunucunuz anlık 300 Mbit Türk Telekom erişimi kullanabilmektedir. Aylık Kotalı trafiklerinizde fiziksel bir engelleme bulunmamakta, aşım durumunda ek ücret ödeyerek sorunsuz ve hızlı internet bağlantısı kullanmaya devam edersiniz.

Kesintisiz Network Erişimi

SH olarak, yedekli network erişimi sayesinde uzun süreli kesintilerden sizi etkilemeden kesintisiz erişim sağlıyoruz. Türk Telekom, Turkcell Superonline ve VodafoneNet ile direkt bağlantılarımız sayesinde Türkiye içerisindeki tüm networklere en hızlı ve en yüksek kapasite ile erişirken bunlara ek olarak dünyanın en büyük alt yapı sağlayıcıları ile de yedekli devreler üzerinden bağlı durumdayız.

Neden SH Tercih Edilmeli?

7/24 TÜRKÇE DESTEK

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak 7/24 e-mail ve çağrı merkezimiz üzerinden destek talep edebilirsiniz.

KOLAY YÖNETİM

Tüm yönetim arayüzlerimiz kolay ve basit bir yapıda ihtiyaçlarınızı hızlıca çözebilmeniz için geliştirilmektedir.

GÜVENİLİRÇÖZÜM ORTAĞIMIZ

Tüm SH servisleri maksimum güvenlik denetimlerine tabi tutulmaktadır.

TÜRKÇEWEB MAIL

E-mail hizmetlerimizde tamamen Türkçe arayüzler üzerinden hizmet alabilir ve kullanabilirsiniz.

HIZLI &SORUNSUZ

Tüm servislerimizi Türkiye içerisindeki alt yapısı üzerinden sağlamaktayız. Hızlı ve Kesintisiz servisler sunmaktayız.

Dedicated Server Nedir?

%100 olarak size ait olan sunucularda internet erişimi ve donanım birlikte olarak sunduğumuz çözümlerimiz Kiralık Sunucu veya Dedicated Server olarak tanımlanmıştır.

Dedicated Server hizmetlerimizde parça garantisi şirketimiz tarafından sağlanmaktadır, arıza anında bize sorunu ilettiğiniz ticket’ın açılmasını takiben 15 dakika içerisinde arızalı parçalar değiştirilmektedir.

Kaliteli SadeceHosting Network üzerinden %99,999 erişim kalitesi ile internete erişebilmektesiniz.

  • 400Mbit Unmetered
  • Türk Telekom Direkt Erişim
  • Anında Firewall Desteği
  • Anında Parça Garantisi
  • Ücretsiz Monitoring
  • 7/24 Destek
  • Ücretsiz DNS
  • Sorunsuz Stok
  • %99,9 Network Kalitesi